Odcinek 5 – kempingowa instalacja fotowoltaiczna

Kolejne dwa tygodnie minęły, a ja przedstawiam Wam kolejny, piąty odcinek mojego serialu, czy może raczej videobloga, o budowie domu autonomicznego.

W dzisiejszym odcinku po pierwsze prezentacja mojej kempingowej instalacji fotowoltaicznej. Od niej zaczęła się moja przygoda z odnawialnymi źródłami energii. Póki co jeździ ze mną na wakacyjne wyjazdy kempingowe, a docelowo będzie częścią mojej domowej instalacji słonecznej.

Oprócz tego, zaczynamy załatwiać papierologię niezbędną do postawienia na działce budynku gospodarczego. Nie powiem dokładnie jakiego, sami posłuchajcie. 🙂

Na działce bez wielkich zmian, tylko kwitnie jedna z moich róż, a oprócz tego wierzba energetyczna posadzona 2 tygodnie temu zaczyna wypuszczać pędy. No i dołożyłem trochę ściółki do ogrodu.

Jeśli chcesz być powiadamiany o nowych odcinkach serialu i nowych wpisach na blogu, wpisz swój adres e-mail w prawym górnym rogu strony, albo subskrybuj kanał RSS tego bloga. Tu znajdziesz poprzedni odcinek.

A jeśli chcesz obejrzeć odcinek 6., znajdziesz go tutaj.

Wpis w kategorii serial, opublikowany przez Krzysztof Lis w dniu 06.06.2010.
Hasła tematyczne: , , ,

6 komentarzy do wpisu “Odcinek 5 – kempingowa instalacja fotowoltaiczna”

 1. ympl pisze:

  No no, widzę coraz bardziej profesjonalne zagrywki. 🙂 Te przejścia do innych scen z pozostawieniem audio z poprzednich całkiem nieźle zmieniają, hmm, efekt końcowy. W poprzednim odcinku też chyba widziałem taką próbę. No i oczywiście popieram wzięcie pod uwagę uwag czytelników. 🙂

 2. ZiŁ pisze:

  Jak tylko się nieco ogarniemy z naszą tragifarsą, zapoznamy się i z serialem i z teorią:)

  Pozdrawiamy serdecznie z daleka od szosy!

 3. […] opublikowałem jako część ostatniego odcinka mojego videobloga o budowie domu […]

 4. Jacek pisze:

  Świetny materiał! Może w jednym z kolejnych odcinków zbudujecie kolektory słoneczne? Jest to chyba bardziej dostępna technologia.

 5. Rafał Blum pisze:

  Przyjemnie się ogląda kolejne odcinki..:)czekam na jakąś wideorelacje z kursu budowania z gliny i słomy….
  pozdrawiam z górnego śląska

 6. Krzysztof Lis pisze:

  @Rafał: relację znajdziesz w siódmym odcinku. 🙂

Pozostaw komentarz